Polski przewodnik turystyczny od A do Z w celach informacyjnych

Polska z urokliwą przyrodą, różnorodną kuchnią, przyjaznymi ludźmi to zawsze  kierunek turystyczny, który każdego roku przyciąga wielu turystów z całego  świata. W poniższym artykule podzielimy się Polski przewodnik turystyczny od A do  Z dla tych, którzy planują odwiedzić ten piękny kraj w celach informacyjnych. 

Co przygotować do turystyki w Polsce?  

W przewodniku turystycznym po Polsce trzeba znać iw pełni przygotować następujące podstawowe elementy:  

Dokumentacja: polski formularz wniosku o wizę, ważny paszport,  ubezpieczenie ważne na całym terytorium Schengen, potwierdzenie tożsamości  z polskiej organizacji turystycznej, określony program wycieczki, rezerwacja  zakwaterowania / potwierdzenie płatności, książeczka biletów lotniczych w  obie strony, dowód finansowy, dowód Wietnam.  

Czas podróży: W Polsce każda pora roku ma swoje niepowtarzalne piękno i  można odwiedzić o każdej porze roku. Jeśli chcesz podróżować w ciepłe dni,  wybierz się między majem a październikiem. 

W Polsce każda pora roku ma swoje niepowtarzalne piękno  

Transport do Polski  

Według statystyk z polskiego przewodnika turystycznego, obecnie na trasie z  Wietnamu do Polski funkcjonuje aż 50 linii lotniczych. W Wietnamie loty  międzynarodowe będą odbywać się na 2 międzynarodowych lotniskach, a  mianowicie Tan Son Nhat (HCMC) i Noi Bai (Hanoi). Możesz zaktualizować 

internetowy plan podróży każdego lotniska, aby wybrać najlepszy czas podróży.  

Przyjeżdżając do Polski możesz wybrać jeden z następujących środków  transportu, aby zwiedzić piękne krajobrazy: autobus, metro i taksówka. W  szczególności metro jest dostępne tylko na terenie miasta Warszawa.  

W którym hotelu najlepiej zatrzymać się podczas podróży do Polski?  

System hotelowy w Polsce jest bardzo zróżnicowany, podzielony na wiele  segmentów od średniej do wysokiej klasy, aby klienci mogli swobodnie  wybierać. Oto kilka nazw, do których możesz się odwołać: 

– Hotel Aparthotel Neptun przy Ul. Grząska 1, Centrum Gdańska, Gdańsk,  Polska.  

– Metropole Hotel Warsaw przy ulicy Marszałkowskiej 99A, Śródmieście,  Warszawa.  

– Sheraton Grand Krakow Hotel na Powiślu 7, Nowy Świat, Kraków.  Co zjeść w podróży do Polski?  

Jedzenie jest nieodzownym elementem polskiego przewodnika turystycznego.  Na kuchnię polską duży wpływ ma kuchnia środkowoeuropejska.  Najpopularniejsze dania w Polsce, których nie można pominąć, takie jak: Zrazy,  Pierogi, Bigos, Kotlet schabowy, Rosół, …  

To tradycyjne potrawy z pięknego polskiego kraju z mieszanką kuchni  europejskiej. Jeśli macie okazję odwiedzić ten kraj, nie zapomnijcie skosztować potraw, które polecamy powyżej!  

Na kuchnię polską duży wpływ ma kuchnia środkowoeuropejska 

Jakie miejsca odwiedzić podczas podróży do Polski?  

Oprócz jedzenia, odwiedzając Polskę nie można pominąć słynnych atrakcji,  takich jak:  

– Stare Miasto w Gdańsku.  

– Rynek Główny.  

– Kopalnia Soli w Wieliczce.  

– Słowińskie wydmy.  

– Stolica Warszawa – Najstarsze miasto świata.  

– Puszcza Białowieska z ponad 800 żubrami. 

– Rừng Bialowieza với hơn 800 con bò rừng Bizon.  

Powyżej zakończyliśmy udostępnianie polskiego przewodnika turystycznego od  A do Z w celach informacyjnych. Mam nadzieję, że powyższe informacje  przydadzą się Wam, którzy w najbliższej przyszłości wybierają się do tego  pięknego kraju.

This entry was posted in Main. Bookmark the permalink.